Jump to content

Czech (cs-CZ)


Radek
 Share

Recommended Posts

@adrian it was download link from repository, at last i downloaded it.

i was receiving this error while i was logged in, but now ok thanks

Sorry, there is a problem

The page you are trying to access is not available for your account.

Error code: 2C171/1

 

 

Link to comment
Share on other sites

Lukáš: i get the same error message (The page you are trying to access is not available for your account.) How did you do it?

On 26. 8. 2016 at 11:38 PM, Lukáš said:

@adrian it was download link from repository, at last i downloaded it.

i was receiving this error while i was logged in, but now ok thanks

Sorry, there is a problem

The page you are trying to access is not available for your account.

Error code: 2C171/1

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Hi guys, Czech lang pack is on github, and pre-release version for PW 3.0 will be uploaded soon. So you can download, test, update, and hopefully colaborate on Github.

You will find all releases on GitHub repo.

And again, thank you Radek for your work on this. We all really appreciate that.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Tak v nové verzi se toho dost změnilo, takže některé věci znovu překládám. Takže to ještě chvíli potrvá. Aktuálně se mi nedostává příliš prostoru pro překládání, takže počítám, že mi to ještě nějaký ten týden zabere. Takže prosím o trpělivost.

Pokud by měl někdo zájem pomoct s překladem, tak mě prosím kontaktujte.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hello guys.

Just released new version of Czech Language Pack (for PW 3.0.61). Fully translated. Ready for testing.

https://github.com/PavelTajdus/ProcessWire-Czech-Language-Pack/releases

Bylo by fajn, pokud by to mohl někdo projet a zkontrolovat. Ze začátku mi to překládání dvakrát nešlo, než jsem se chytl. Sice jsem to pak opravoval co jsem našel, ale i tak by bylo vhodné to projet. Prosím, udělejte si čas a nahlašte mi chyby, aby čeština pro PW byla co nejlepší.

Díky.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 8 months later...

Hello again guys!

Czech Language Pack was updated for PW 3.0.96. All system files was translated (181 files).

You can download it from Github. If you need older translation, just take a look at releases.

Zdravím všechny,
podařilo se mi přeložit kompletně všechny soubory processwire. Celkem 181 souborů. Nechal jsem si to až na oficiální vydání verze 3.0.96, takže toho byla opravdu kupa. Některé věci mi daly celkem zabrat. Musel jsem nové moduly otestovat a přeložit tak, aby to dávalo smysl. V některých částech se překlady trochu liší rodič/dítě versus nadřízená/podřízená stránka a tak podobně, ale nemám kapacitu na to, abych to sjednotil.

Každopádně překlad je použitelný a pochopitelný, takže to snad nebude velký problém.

Jinak postupně budu překládat i své oblíbené moduly, jenom jsem zatím nevymyslel to, jak to rozumně publikovat. Zatím mám přeložený pouze jeden modul. Obvykle se snažím používat opravdu minimum modulů, takže toho moc na překlad nemám :-)

Ale pokud by byl zájem o nějaký specifický modul, dejte vědět. Otestuju a přeložím a pošlu, případně nahraju na github.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 9 months later...

Hi,

mam len jednu otazocku, kodovanie toho prekladu preco nieje v UTF-8 ? To je v poriadku ze je v json/Java kodovani znakov?

Priklad:

        "3d6623b8d5249788a0d797d4bbc5e5a1": {
            "text": "Je vy\u017eadov\u00e1na akce"

nebalo by to byt takto?

        "3d6623b8d5249788a0d797d4bbc5e5a1": {
            "text": "Je vyžadována akce"

 

Asi to tak ma byt, len by zaujimalo preco

Link to comment
Share on other sites

Takhle to dělá přímo processwire. V podstatě v processwire překládám všechny texty, a tyto soubory pak nahraju na github.

I za mě by to bylo lepší bez těch znaků, protože když najdu chybu, je to peklo dohledat. Ale jak jsem psal, takto to generuje Processwire, a předpokládám, že ví proč to tak mají.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Ahoj, objevil jsem v překladu ještě pár souborů, které nebyly přeložené. Ale hlavně jsem dopřekládal novinky, jako je třeba nové pole Toggle. Což aktuálně používám na každém novém webu, protože je to fajné ? Tak stahujte novou verzi. https://github.com/PavelTajdus/ProcessWire-Czech-Language-Pack/releases

Jinak stále existují určité části bez překladu. Ale to se buďto jedná o moduly, které nejsou součástí jádra, nebo o texty, které prostě nemám kde přeložit.

A pokud používáte FormBuilder, tak mám z větší části hotový překlad i na tento modul. Tak pokud vás to zajímá, dejte mi vědět.

EN: Czech Language Pack was updated again, coz I found some files, that I have skipped before. So now its really complete translation of PW 3.0.148.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 9 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...